Biz Kimiz?

Mudu Yayınları olarak yayın hayatımıza Ağustos 2012'de başladık. Çocuk gelişimi, davranış eğitimi, ödül-teşvik sistemleri geliştirme ve eğitimde yeni yaklaşımlar üretme üzerine çalışmalar yapmaktayız. Hedefimiz, farklı ve olmayan yayınları üreterek eğitime farklı bir pencere açmaktır.

Amatör ruh ile başladığımız yayın hayatımızda sizlerin de beğenisiyle ile kısa bir zamanda uzun bir yol aldık. Amatör ruhu ve heyecanı kaybetmeden Profesyonel iş anlayışı ile kat ettiğimiz bu mesafeyi her gün daha ileriye taşımayı hedeflemekteyiz.


Görüş, öneri ve eleştirileriniz için:  
Sitemizden iletişim formu doldurabilir, muduyayinlari@gmail.com adresine mail yazabilir veya danışma hattımızı (0506 909 86 58) arayabilirsiniz.
 

Fiyatlarımız neden bu kadar ucuz?
Ürünler kendi imalatımız ve pazarlamacı kullanmamaktayız. Bu yüzden aldığınız ürünlerde aracılık ücretleri ödemezsiniz ve lüks mağazalarda lüks ambalajlı ürünler yerine sadece ürünün kendisine ücret ödersiniz. Hedef kitlemizin geneli öğretmen ve öğrenciler olduğundan bu satış stratejimiz ile ürünlerimizin kullanılabilirliğini ve daha fazla kişi tarafından kullanılmasını arzu etmekteyiz.

Aynı Gün Kargoyu Nasıl Yapmaktayız?
Üyelerimizin ihtiyaçlarını aynı yerden karşılayabilmeleri amacıyla kaliteli ve güvenilir olan başka yayınlardan da bulundurmaktayız. Hızlı ve güvenilir hizmet vermek en önemli prensiplerimizdendir. Bu yüzden tedarikçilerle sanal stok yerine depomuzda gerçek stok kullanmaktayız. Özverili ekibimizle birlikte saat 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya firmasına ulaştırmaya gayret etmekteyiz.

Yayınlarımız zamanla artarak devam edecektir. Yeni çıkacak yayınlarımızı takip edebilmek için sitemizin alt kısmında bulunanan instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Etkinlik Denizi © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.